Kim jesteśmy?

Witamy na portalu zakrzON.pl!

Portal został założony przez grupę pasjonatów, którzy w odpowiedzi na geekowski charakter większości obecnych na polskim rynku stron o nowinkach technologicznych, stworzyli portal dla zwykłego Kowalskiego. Co to w zasadzie znaczy? Ważny jest dla nas przede wszystkim język oraz forma przekazu, zaplecze konsumenckie (zasobność portfela zwykłego Polaka) oraz przydatność prezentowanych rozwiązań w typowym polskim mieszkaniu lub domu. Za credo testów przyjęliśmy założenia przydatności testowanego sprzętu w warunkach domowych, jego dostępności na rodzimych półkach, oraz tak ważny dla konsumenta stosunek ceny do oferowanej jakości. 

Zespół redakcyjny tworzą (jak na razie):

Karol ZakrzewskiKarol Zakrzewski

Pasjonat nowych technologii. Realista, który pragmatycznie podchodzi do nowinek technologicznych. Kocha kanapowe uprawianie piłki nożnej i czekoladę z orzechami. Zawodowo PM w jednej z poznańskich firm z branży elektroniki użytkowej. Prywatnie mistrz ciętej riposty i tata Anny Emilii, mąż Katariny.

Grzegorz WoźniakGrzegorz Woźniak

Zakochany w sztukach walki gladiator poznańskiego marketingu. Człowiek orkiestra, świetnie dyrygujący polskim internetem i nieszablonowo poruszający się po zagadnieniach z obszarów e-reklamy. Na portalu odpowiedzialny za wizerunek, pozycjonowanie oraz dobry humor.